Boys 13 - B-Play-off

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
IFK Kristianstad 4 - IK Baltichov 13 - 19 11:25 Kviberg 9 1/32 Final   05004205
HC Eynatten-Raeren - Ljunghusens HK 12 - 8 11:25 Ruddalen 2 1/32 Final   05010505
Haslum IL 1 - Sunnydale 26 - 8 12:00 Kviberg 11 1/32 Final   05004406  
Strandby-Elling IF - Mt Kenya 19 - 6 12:00 Kviberg 12 1/32 Final   05004506  
Alexandria SC 1 - IL Siggerud 21 - 6 12:00 Kviberg 14 1/32 Final   05004706
Redbergslids IK - Lugi HF 2 23 - 14 12:35 Härlanda Park 1 1/32 Final   05008907
MTV Lübeck - Lugi HF 3 17 - 10 12:35 Härlanda Park 3 1/32 Final   05009207
IK Sävehof 3 - Lugi HF 1 9 - 11 12:35 Härlanda Park 5 1/32 Final   05009407
Alexandria Team 2 - Marks HK 25 - 18 13:10 Heden 4 1/32 Final   05000708  
Sollefteå HK - HSG Jörl-DE Viöl 19 - 10 13:10 Heden 13 1/32 Final   05001608
E.C Pinheiros - Besiktas SC 18 - 7 13:10 Heden 19 1/32 Final   05002208
Ås IL - Lilleström HK 7 - 17 13:10 Heden 20 1/32 Final   05002308
HK Ankaret - Handbalschool Brabant 15 - 11 13:10 Heden 21 1/32 Final   05002408
Sokol Vrsovice - HK 2 13 - 12 13:10 Heden 23 1/32 Final   05002608
WAT Fünfhaus - BK Ydun 2 19 - 9 13:10 Heden 24 1/32 Final   05002708
Kungälvs HK - Westermalms IF 2 18 - 11 13:55 Heden 22 1/32 Final   05002509
IK Sävehof 1 - Haslum IL 1 14 - 17 14:30 Kviberg 14 1/16 Final   05004710
IK Sävehof 2 - Alexandria SC 1 10 - 13 15:05 Kviberg 10 1/16 Final   05004311
Fjellhammer IL 2 - Strandby-Elling IF 11 - 9 15:05 Kviberg 12 1/16 Final   05004511
Brabrand IF - MTV Lübeck 14 - 9 15:05 Härlanda Park 1 1/16 Final   05008911
Hörning Håndbold - Lugi HF 1 13 - 12 15:05 Härlanda Park 5 1/16 Final   05009411
Sokol Vrsovice - Redbergslids IK 11 - 18 15:40 Härlanda Park 1 1/16 Final   05008912
Herning FH - Kungälvs HK 14 - 10 16:15 Heden 20 1/16 Final   05002312
JSG Schwarzbach - IK Baltichov 8 - 19 16:15 Kviberg 9 1/16 Final   05004213
BK Ydun 1 - WAT Fünfhaus 13 - 12 16:50 Heden 4 1/16 Final   05000714  
Frogner IL - Alexandria Team 2 16 - 11 16:50 Heden 23 1/16 Final   05002614
OV Helsingborg 1 - Lilleström HK 14 - 9 16:50 Heden 26 1/16 Final   05003114
Linje5 2 - Sollefteå HK 7 - 15 17:25 Heden 14 1/16 Final   05001715
Dybbøl IU - E.C Pinheiros 4 - 18 17:25 Heden 23 1/16 Final   05002615
Eskilstuna Guif 2 - HK Ankaret 16 - 11 17:25 Heden 25 1/16 Final   05003015
IF Stjernen - Backa HK 7 - 18 17:25 Heden 26 1/16 Final   05003115
Alexandria SC 1 - Redbergslids IK 13 - 19 17:40 Härlanda Park 1 1/8 Final   05008914
Hutnik - HC Eynatten-Raeren 11 - 17 17:50 Heden 19 1/16 Final   05002216
Fjellhammer IL 2 - Haslum IL 1 10 - 15 18:35 Heden 26 1/8 Final   05003117
OV Helsingborg 1 - BK Ydun 1 11 - 12 19:10 Heden 14 1/8 Final   05001718
IK Baltichov - Herning FH 16 - 11 19:10 Kviberg 14 1/8 Final   05004715
Sollefteå HK - HC Eynatten-Raeren 17 - 19 19:45 Heden 12 1/8 Final   05001519
Brabrand IF - Backa HK 18 - 13 19:50 Heden 3 1/8 Final   05000619
E.C Pinheiros - Eskilstuna Guif 2 15 - 21 20:15 Heden 19 1/8 Final   05002220
Hörning Håndbold - Frogner IL 11 - 9 20:20 Heden 21 1/8 Final   05002420

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Eskilstuna Guif 2 - Redbergslids IK 12 - 10 08:30 Heden 10 1/4 Final   06001300
Brabrand IF - IK Baltichov 10 - 8 08:30 Heden 16 1/4 Final   06001900
HC Eynatten-Raeren - BK Ydun 1 9 - 10 08:30 Heden 25 1/4 Final   06003000
Haslum IL 1 - Hörning Håndbold 16 - 11 08:30 Heden 26 1/4 Final   06003100
BK Ydun 1 - Haslum IL 1 12 - 13 10:25 Heden 21 Semi final   06002403
Eskilstuna Guif 2 - Brabrand IF 14 - 13 10:25 Heden 22 Semi final   06002503
Haslum IL 1 - Eskilstuna Guif 2 11 - 12 12:30 Heden 3 Final   06000604
GB Glace

GB Glace

Team Sportia

Team Sportia

Liseberg

Liseberg

Hummel

Hummel

Toyota

Toyota

Göteborg

Göteborg

Partners