You are viewing the results for Partille Cup 2017. View the current results for Partille Cup 2019 here.

Boys 16 - B-Play-off

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
SANTA CRUZ - HSG Nordwest 12 - 10 08:30 Valhalla 1 1/32 Final   07005700  
Colégio São João de Brito - Hebraica 13 - 10 08:30 Valhalla 2 1/32 Final   07005800  
IL Holevaeringen - Åsane HK 9 - 12 08:30 Valhalla 3 1/32 Final   07005900  
IFK Kristinehamn - SV 64 Zweibrücken 2 0 - 10 WO 08:30 Valhalla 4 1/32 Final   07006000  
Spydeberg IL - H 71 14 - 15 08:40 Valhalla 5 1/32 Final   07005600  
Mashrhino - Sunnydale 13 - 18 09:05 Valhalla 1 1/32 Final   07005701  
Falu HK - Valur 2 10 - 0 WO 09:15 Valhalla 5 1/32 Final   07006100  
Alberta Team Handball - Afturelding 12 - 14 09:50 Valhalla 5 1/32 Final   07006101  
Valur 1 - Falu HK 20 - 4 13:35 Valhalla 6 1/16 Final   07005607  
Selfoss 2 - Åsane HK 11 - 12 13:55 Valhalla 2 1/16 Final   07005807  
Frogner IL 2 - HSG Mörlen 18 - 10 14:10 Valhalla 1 1/16 Final   07005708  
Don Bosco Gent HC - HC Lokeren 12 - 13 14:10 Valhalla 5 1/16 Final   07006108  
H43 Lund 2 - Skogås HK 16 - 19 14:10 Valhalla 6 1/16 Final   07005608  
HBC Evergem - SV 64 Zweibrücken 2 10 - 0 WO 14:20 Valhalla 3 1/16 Final   07005908  
E.C Pinheiros - Schiffdorf TV 20 - 9 14:20 Valhalla 4 1/16 Final   07006008  
HF Flensburg-Munkbrarup - SANTA CRUZ 16 - 8 14:35 Valhalla 2 1/16 Final   07005808  
IFK Nyköping - H 71 19 - 9 14:45 Valhalla 1 1/16 Final   07005709  
HC Eynatten-Raeren - Elverum IL 18 - 14 14:45 Valhalla 5 1/16 Final   07006109  
SV 64 Zweibrücken 1 - Afturelding 10 - 16 14:45 Valhalla 6 1/16 Final   07005609  
IMD Balonmano Mora - Tollarps IF 16 - 13 14:55 Valhalla 3 1/16 Final   07005909  
GF Kroppskultur - Colégio São João de Brito 13 - 8 14:55 Valhalla 4 1/16 Final   07006009  
TuS Kriftel - TuS Ickern 19 - 12 15:20 Valhalla 1 1/16 Final   07005710  
Frogner IL 1 - G.E.i.E.G 10 - 0 WO 15:20 Valhalla 5 1/16 Final   07006110  
TSG Münster - Sunnydale 24 - 10 15:20 Valhalla 6 1/16 Final   07005610  
GF Kroppskultur - Frogner IL 2 16 - 14 17:45 Valhalla 4 1/8 Final   07006013  
HF Flensburg-Munkbrarup - IMD Balonmano Mora 18 - 19 18:10 Valhalla 1 1/8 Final   07005714  
IFK Nyköping - HC Eynatten-Raeren 22 - 14 18:10 Valhalla 5 1/8 Final   07006114  
Afturelding - TuS Kriftel 20 - 8 18:10 Valhalla 6 1/8 Final   07005614  
Valur 1 - Skogås HK 15 - 14 18:25 Valhalla 4 1/8 Final   07006014  
Åsane HK - HBC Evergem 13 - 18 18:30 Valhalla 2 1/8 Final   07005813  
E.C Pinheiros - HC Lokeren 30 - 11 18:30 Valhalla 3 1/8 Final   07005914  
Frogner IL 1 - TSG Münster 18 - 25 18:45 Valhalla 5 1/8 Final   07006115  

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
IMD Balonmano Mora - GF Kroppskultur 8 - 9 10:50 Heden 22 1/4 Final   08002504  
HBC Evergem - E.C Pinheiros 7 - 17 10:50 Heden 24 1/4 Final   08002704  
Valur 1 - IFK Nyköping 7 - 12 10:50 Heden 25 1/4 Final   08003004  
Afturelding - TSG Münster 15 - 12 10:50 Heden 26 1/4 Final   08003104  
GF Kroppskultur - E.C Pinheiros 8 - 18 13:20 Heden 17 Semi final   08001908
IFK Nyköping - Afturelding 13 - 11 13:20 Heden 18 Semi final   08002108
E.C Pinheiros - IFK Nyköping 11 - 9 16:30 Heden 3 Final   08000108